Titles you rated
iZombieRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- Magical DoReMiRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 0.5
Dining TogetherRated ★ 0.5
You're My PetRated ★ 4.5
The King in LoveRated ★ 1.5
My Daughter's Men : Dad is WatchingRated ★ 0.5
Under the DomeRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0