Titles you rated
JokerRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.0
The Bacchus LadyRated ★ 2.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0