Movies
Ratings
101
Batman BeginsRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
CartRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0