Movies
Ratings
133
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Stitch! The MovieRated ★ 5.0
Stitch! Perfect MemoryRated ★ 5.0
Leroy & StitchRated ★ 5.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
The Story Room: The Making of 'Lilo & Stitch'Rated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Jingle Jangle: A Christmas JourneyRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 5.0