Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0