Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0