Titles you rated
Suddenly SeventeenRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 1.5
Me Before YouRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5