Series
Ratings
97
My Secret RomanceRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
May QueenRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0