Series
Ratings
22
Woman of DignityRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5