Series
Ratings
46
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0- Talking StreetRated ★ 0.5