Series
Ratings
200
Tomorrow VictoryRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 0.5
LobbyistRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 3.5
White LiesRated ★ 4.0
Love & SecretRated ★ 3.0
Swallow the SunRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.5- The LandRated ★ 3.5
The Superman AgeRated ★ 2.0
Masked ProsecutorRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 1.5- BodyguardRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 4.0
Lady StormRated ★ 3.0
Glamorous TemptationRated ★ 2.5
Shining RomanceRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 2.0