Series
Ratings
40
Legal HighRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.0
Work Later, Drink NowRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.0- Magic Angel Sweet MintRated ★ 4.0
- Miracle GirlsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 2.5
GivenRated ★ 4.0