Movies
Ratings
196
LavaRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.5
HomeRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
G-ForceRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
Cars 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
One Man BandRated ★ 4.5
Partly CloudyRated ★ 4.5