Titles you rated
Adolescence MedleyRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5