Titles you rated
50 First DatesRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0