Movies
Ratings
251
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
DaredevilRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 3.0
RayRated ★ 5.0