Titles you rated
A Simple FavorRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0