Titles you rated
Green BookRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0