Movies
Ratings
206
Ip ManRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5