Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 2.5- DamoRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0