Titles you rated
Batman ReturnsRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 2.5
Assassin's CreedRated ★ 2.0
All Eyez on MeRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 0.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 0.5