Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.5
Swallow the SunRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5