Titles you rated
VagabondRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Love in the Moonlight: 150 Days of Traveling in the MoonlightRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5