Movies
Ratings
49
Bad GuyRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 1.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 1.5
AmélieRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0