Movies
Ratings
108
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 1.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5