Titles you rated
Night FliersRated ★ 3.5
Pi's StoryRated ★ 3.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
To Die ForRated ★ 3.0
White Men Can't JumpRated ★ 3.0
The French ConnectionRated ★ 4.0
Damien: Omen IIRated ★ 2.0
The BoatRated ★ 4.0
Space CowboysRated ★ 4.5
Rent-a-CatRated ★ 2.0
The Pelican BriefRated ★ 3.0
MemoriesRated ★ 4.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
The Crying GameRated ★ 3.0
Winter's BoneRated ★ 3.0
Rambo IIIRated ★ 4.0
The Last House on the LeftRated ★ 3.0
Memphis BelleRated ★ 3.0
Patriot GamesRated ★ 3.0
Rock of AgesRated ★ 3.0