Titles you rated
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- Gintama The Semi-finalRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
ChihayafuruRated ★ 0.5
Kamisama KissRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 2.5