Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5