Movies
Ratings
16
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 5.0- When the Trees Sway, the Heart StirsRated ★ 2.0
- UndercurrentRated ★ 3.0
- A Girl Who is Afraid of Turning to StoneRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0