Titles you rated
HeroRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 5.0