Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 1.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5