Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
MontageRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 1.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.0