Titles you rated
CluelessRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.0
Marlina the Murderer in Four ActsRated ★ 3.5- Abort MissionRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 5.0- 60dB Feminism - "Feminist by your side"Rated ★ 3.0
- Check Out Me Smoking Before Suicide AttemptsRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The Family StoneRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Christmas with the KranksRated ★ 3.5
Trolls Band TogetherRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
In the Tall GrassRated ★ 1.5