Series
Ratings
97- Men on a MissionRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0