Series
Ratings
401
Slow LoopRated ★ 3.5
Negative Positive AnglerRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 4.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.5
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 5.0
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 5.0
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 5.0
The SpirealmRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
The Resilient Dr. LingRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0