Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Sing: ThrillerRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Little ManhattanRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
TronRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 2.0