Titles you rated
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 1.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.5
In Time With YouRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0