Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
AssemblyRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.0- MR. BRAINRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0