Titles you rated
LimitlessRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0