Movies
Ratings
141
The HimalayasRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5