Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0