Titles you rated
IdentityRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
RedactedRated ★ 4.5
SignsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0