Titles you rated
Buffalo '66Rated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5