Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Mackerel RunRated ★ 3.0
RobberRated ★ 2.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
Star's LoverRated ★ 3.5- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.0
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0