Movies
Ratings
268
PushRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
HeroRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Scary Movie 3Rated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 5.0
Spy KidsRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0