Movies
Ratings
121
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0