Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.5
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
HeartRated ★ 3.0- Hit the NightRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
UnfaithfulRated ★ 3.0
JawsRated ★ 0.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5