Movies
Ratings
276
Ice AgeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Enter the DragonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
Big StanRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 3.0