Titles you rated
OverlordRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
Love Will Tear Us ApartRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 3.5
Behind the Blue EyesRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 3.5
Heart of StoneRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0