Movies
Ratings
815
Past LivesRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
DittoRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Jung_eRated ★ 1.0
RunRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5